Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". 26-letnia aktorka serialu "Klan" i tancerka związana z programem Polsatu od 2014 roku opublikowała obszerny wpis, w którym nie tylko wyjaśnia powody swojej decyzji, ale także wyjawia szokujące szczegóły na temat kulisów tanecznego show. Wyszło na jaw, że w ostatnim czasie program niestety nie dawał jej już w ogóle radości, ani satysfakcji.

- Przeżyłam na parkiecie TzG 6. edycji, były wzloty i upadki, wygrane i przegrane, ale to co wyniosłam to przede wszystkim doświadczenie i mnóstwo wniosków. Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia. Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój oraz równowagę. Pracuję dużo, ale nie ZA DUŻO, osiągając prawdziwe szczęście. Nie zamierzam wracać do starych schematów - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska rezygnuje z Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska postanowiła otwarcie podzielić się swoimi szczerymi przemyśleniami na temat "Tańca z Gwiazdami". Jak wynika ze słów tancerki, praca przy tym programie wymagała od niej wielu wyrzeczeń i kompromisów.

- To czego nie wiecie o TzG i zrozumieć pewnie mogą to tylko Ci, którzy się tam choćby na chwilę znaleźli, to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego... dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego. Trzeba mieć bardzo silny kręgosłup i próbować bez względu na wszystko dobrze się tym bawić - dodała.

Tancerka przyznała, że od kiedy założyła swój własny biznes - szkołę tańca Danceworld by A. Kaczorowska - zupełnie zmieniła swoje podejście do pracy. Bez ogródek wyznała, że ma już dość traktowania, jakiego doświadczyła na planie "Tańca z Gwiazdami".

Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI. Od kiedy mam swoją firmę, bardzo się zmieniłam, przyznaję. Bardzo szanuję ludzi, którzy dla mnie pracują i staram się tworzyć miejsce nie tylko dla klientów, ale także dla pracowników - czytamy w drugiej części wpisu na profilu gwiazdy.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża, Macieja Peli, w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA KACZOROWSKA zdradza, jak poznała się z mężem Maciejem Pelą