Agnieszka Kaczorowska pojechała w podróż poślubną! Zaledwie wczoraj media obiegła informacja, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub, a już dziś, para dzieli się z fanami zdjęciami z miesiąca miodowego. Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub z Maciejem Pelą we Włoszech, w malowniczej Toskanii. Zakochani pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Panna młoda podczas ceremonii miała wystąpić aż w trzech ślubnych kreacjach projektu Violi Piekut! Kiedy emocje po ślubie już opadły, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydowali się wybrać w podróż poślubną. Gdzie pojechali? Wiemy!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: podróż poślubna

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w podróż poślubną pojechali na malowniczą wyspę, Seszele. Tancerka pierwszymi zdjęciami z wyjazdu podzieliła się już z fanami na Instagramie. Możemy na nich zobaczyć, że para zatrzymała się w luksusowym hotelu, a wolny czas spędza na tropikalnej plaży. Nie zabrakło też Agnieszki Kaczorowskiej w bikini. Zobaczcie zdjęcia z podróży poślubnej Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli w naszej >>>GALERII<<<>

Maciej Pela: kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Maciej Pela - mąż Agnieszki Kaczorowskiej, jest instruktorem tańca. Pracuje w szkole założonej przez gwiazdę i to właśnie tam para się poznała. Pela występował też w programie "You Can Dance". Maciej pracuje także przy organizacji eventów muzyczno-tanecznych. Przez wiele lat uczył się tańca za granicą i uchodzi za profesjonalistę w swoim fachu. Często publikuje na Instagramie zdjęcia z zajęć tanecznych - na niektórych możemy oglądać, jak ćwiczy na parkiecie razem z swoją świeżo upieczoną żoną - Agnieszką Kaczorowską.