Agnieszka Kaczorowska-Pela (27) została mamą 26 lipca. Córka Agnieszki i Macieja Peli przyszła na świat w poniedziałek i równo tydzień później wróciła z rodzicami do domu. Na Agnieszkę czekał piękny bukiet czerwonych róż - oczywiście od męża. Na swoim Instagramie pod zdjęciem żony i córki Pela napisał: Moja żona to bohaterka! Kocham i dziękuję. Wcześniej tancerka opowiadała na instastories, że córka jeszcze przed narodzinami uczy ją cierpliwości i pokory. Otóż dziecko zwlekało do ostatniego momentu, by przyjść na świat, a fani wciąż dopytywali: "czy to już?". W końcu dziewczynka urodziła się cała i zdrowa, jest teraz oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Agnieszka Kaczorowaka-Pela właśnie pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem:

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela w wywiadzie udzielonym "Gali", gdy tancerka była w ciąży, mówili:

Byliśmy pewni, że chcemy ze sobą spędzić życie.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Maćka - dodała Agnieszka. - Tak naprawdę od zawsze chciałam mieć męża i dziecko. Tylko nie wiedziałam, kiedy będę na to gotowa i czy znajdę odpowiedniego partnera. Teraz wierzę, że marzenie, które nosiłam głęboko w sercu, okazało się na tyle silne, że rzeczywistość musiała się do niego dostosować.

ZOBACZ TEŻ: Maciej Pela - kim jest mąż i ojciec dziecka Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka i Maciej wzięli ślub we wrześniu 2018 roku we Włoszech. Z dala od mediów. Zdjęciami pochwalili się sami, na swoich warunkach, na Instagramie. Dziecko jest wspaniałym dopełnieniem ich miłości.

SPRAWDŹ, jak wyglądał ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli [ZDJĘCIA]