Agnieszka Kaczorowska zdradziła właśnie, że szybki i widowiskowi spadek jaj wagi nie wynikał ani ze stosowania specjalnej diety, ani z serii obciążających organizm treningów. Jak się okazało, Agnieszka Kaczorowska straciła niemal 10 kilogramów przez... duży stres! Co go u niej wywołuje? Gwiazda zdradziła to w rozmowie z Super Expressem. Co dokładnie powiedziała?

„Żadna dieta i nie jakieś bardziej wzmożone treningi. Myślę, że to jest kwestia poukładania sobie pewnych spraw, swojej firmy, dużo stresu i takie ogólne szczęście. Stres jest zawsze, kiedy się ma swoją firmę, zarządza nią. Ciągle mam bardzo, bardzo dużo na głowie, a teraz jeszcze dochodzi "Taniec z Gwiazdami". Więc tych projektów jest bardzo, bardzo dużo, a ja jeszcze teraz kręcę "Klan", więc doba jest dla mnie trochę za krótka. Nie mam czasu na jedzenie i podjadanie.”

Jak zatem wynika z wypowiedzi gwiazdy, Agnieszka Kaczorowskiej najwyraźniej wzięła na siebie ostatnio za dużo obowiązków. Myślicie, że udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" będzie dla niej przyjemnością, czy jedynie kolejnym, niepotrzebnym obciążeniem?

Będziecie trzymać za nią kciuki w nowej edycji show? Pamiętacie z kim zatańczy? ;-)