Agnieszka Kaczorowska znana jest w Polsce jako aktorka serialu „Klan” i tancerka, która zasłynęła udziałem w popularnym show „Taniec z gwiazdami”. Jak się teraz okazuje, te działalności zawodowe to jednak dla niej za mało. Gwiazda telewizji Polsat postanowiła dodatkowo zająć się… biznesem i projektowaniem. W jakiej formie?

ZOBACZ: GWIAZDORZY „MOONLIGHT” wystąpili w kampanii bielizny Calvina Kleina

Kaczorowska postanowiła wypuścić na rynek kolekcje toreb i pokrowców na ubranie i buty. Do współpracy zaprosiła polską markę Goshico, znaną z oryginalnego designu i akcesoriów dla kobiet.

Kolekcja Kaczorowskiej dla Goshico powstała na bazie gotowych już modeli toreb tej firmy, które zostały dostosowane do potrzeb aktywnych kobiet. W skład kolekcji opracowanej przez Kaczorowską weszły duża torba, mini torebka, kosmetyczka, pokrowiec na buty i pokrowiec na ubranie. Wszystkie produkty wykonane są z wodoodpornych materiałów z fakturą plecionki a cały produkt wykończony jest okuciami i skórzanymi elementami.

CZYTAJ TEŻ: ARTUR BORUC zakończył reprezentacyjną karierę! Co będzie teraz robił? 

Skąd pomysł na współpracę i stworzenie linii toreb? Zdradziła nam to aktorka i tancerka:

„Z właścicielką marki Goshico spotkałyśmy się trochę przypadkiem, ale że nie ma przypadków i wszystko dzieje się po coś, to postanowiłyśmy coś razem stworzyć. Marzyłam, aby na rynku pojawiły się kolekcje specjalne marek, które prezentują wysoką jakość produktów. Ta marka wstrzela się w to idealnie! Na co dzień chodzę z tysiącem, toreb bo nie wszystko mieściło mi się w jednej ...Wpadłam na pomysł aby zrobić taki zestaw, który połączy wygodę z funkcjonalnością! Tak powstała kolekcja dla aktywnych kobiet sygnowana moim nazwiskiem”

Kolekcja zaprojektowana przez Kaczorowską zadebiutuje 3 marca, czyli już bardzo niedługo.

Myślicie, że okaże się sukcesem? A może projektowanie to już o jedne krok za daleko do próby bycia aktywną na każdej przestrzeni show-biznesowej?

Będziecie oglądać Agnieszkę dziś wieczorem w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Polsat pokaże 1. odcinek 7. edycji tego show już dziś o 20.00!