Agnieszka Kaczorowska została mamą! Tancerka i aktorka oraz jej mąż w piątek, 26 lipca, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. O tym, że serialowa Bożenka Lubicz jest w ciąży dowiedzieliśmy się w sylwestra 2018 roku, kiedy to gwiazda opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska przyznała, że wraz z mężem nie mogą doczekać się momentu, w którym małe "Pelątko" przyjdzie na świat i spełni ich marzenia. Para ogłosiła, że jest świadoma wyzwań, jakie przyniesie im nowy członek rodziny, ale też trochę nimi przerażona. Wraz z kolejnymi miesiącami ciąży, strach przerodził się jednak w ekscytację. O przygotowaniach do porodu Kaczorowska i Pela opowiadali w "Gali". W piątek na świat przyszło dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli, o czym szczęśliwi rodzice poinformowali na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie nowo narodzonej córeczki na Instagramie. Poinformowała fanów, że dziewczynka urodziła się zdrowa i zarówno aktorka, jak i maleństwo czują się dobrze. W komentarzach od razu pojawiła się fala gratulacji od obserwatorów oraz znanych gwiazd:

- Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie. Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach - napisała Kaczorowska.

Gwiazda na razie nie zdradziła, jak ma na imię jej córka.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub 7 września 2018 roku, czyli pięć miesięcy po zaręczynach. Ceremonia miała miejsce w pięknej scenerii włoskiej Toskanii, a panna młoda wystąpiła w aż trzech ślubnych kreacjach projektu Violi Piekut. Para poznała się w szkole tanecznej założonej przez gwiazdę, gdzie Pela został jednym z instruktorów. Decyzję o zaręczynach zakochali podjęli zaledwie po kilku miesiącach związku.

Serdecznie gratulujemy! 

Zobacz pierwsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej z dzieckiem w GALERII >>