Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub z Maciejem Pelą! Uroczystość odbyła się we Włoszech, w malowniczej Toskanii. Kaczorowska i Pela są już małżeństwem! Przypomnijmy, że Agnieszka i Maciej zaręczyli się w kwietniu po kilku miesiącach znajomości. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Ślub Agnieszki Kaczorowskiej był gorącym tematem, odkąd w połowie lipca tancerka i aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego. Media rozpisywały się też o planowanym weselu Kaczorowskiej i Peli - donoszono, że zaprosili tylko najbliższych i że na balu po ślubie zabraknie gwiazd telewizji. A jak było naprawdę? Dowiecie się, oglądając zdjęcia ze ślubu i wesela Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli w naszej GALERII!

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej to dzieło polskiej projektantki, Violi Piekut. Projektantka zaprojektowała dla Kaczorowskiej aż trzy suknie ślubne! Jedna, której zdjęciem podzieliła się z fanami Kaczorowska, ma długie rozszerzane rękawy i bardzo duży dekolt. Ozdobiona jest tysiącami małych, białych diamencików. Idealnie podkreśliła figurę i urodę pięknej Agnieszki. Aby osiągnąć zamierzony efekt 3D, nad wykończeniem sukni pracowało aż pięć plastyczek. 

 

Druga suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej, została uszyta z bardzo delikatnego materiału i ma cienkie ramiączka. Przypomnijmy, że w sukni ślubnej od Piekut na swoim niedawnym ślubie wystąpiła Paulina Krupińska. Ostatnio w sukni projektantki na czerwonym dywanie w Wenecji pozowała Anna Dereszowska.

ZOBACZ dwie suknie ślubne Agnieszki Kaczorowskiej --->

Maciej Pela - kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej

Maciej Pela, świeżo upieczony mąż Agnieszki Kaczorowskiej, jest instruktorem tańca. Pracuje w szkole założonej przez gwiazdę serialu "Klan". To właśnie tam się poznali. Pela występował też w programie "You Can Dance". Maciej pracuje także przy organizacji eventów muzyczno-tanecznych. Pela przez wiele lat uczył się tańca za granicą i uchodzi za profesjonalistę w swoim fachu. Często publikuje na Instagramie zdjęcia z zajęć tanecznych - na niektórych możemy oglądać, jak ćwiczy na parkiecie razem z Agnieszką Kaczorowską.

Agnieszce i Maciejowi z okazji ślubu życzymy wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!