Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz są parą już od co najmniej pół roku, ale dopiero teraz postanowili się pokazać razem na publicznej imprezie. Odtwórczyni roli sympatycznej Bożenki Kazuń w kultowym serialu "Klan" zdecydowała się oficjalnie zaprezentować wszystkim swojego nowego partnera na bardzo ważnej dla siebie imprezie - otwarciu swojej pierwszej szkoły tańca o nazwie Danceworld by A. Kaczorowska w Warszawie. Co ciekawe, Maciek będzie tam prowadził zajęcie muzyczne. To oznacza, że Agnieszka poniekąd została szefową swojego chłopaka.

- Stało się. Drzwi danceworld_by_a_kaczorowska zostały oficjalnie otwarte ‼️ Aż się łezka w oku zakręciła... Dziękuję całym sercem tym, którzy dotarli i tym, którzy wspierali mnie z oddali. To było magiczne wydarzenie! - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

ZOBACZ: EWA FARNA wzięła ślub w tajemnicy! Kim jest mąż piosenkarki?

Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem

Pierwsze doniesienia o związku Agnieszki Kaczorowskiej z Maciejem Zadykowiczem pojawiły się już w kwietniu 2017. Wtedy właśnie na portalach plotkarskich znalazły się zdjęcia z ich romantycznego spaceru, wykonane przez paparazzich. Później wyszło na jaw, że para poznała się w pracy, a konkretnie podczas prób tanecznych do musicalu "Karol" opowiadającym o życiu Jana Pawła II. Kim jest Maciej Zadykowicz? Przystojny brunet, który skradł serce tancerki to prawdziwa artystyczna dusza. Nowy partner Agnieszki Kaczorowskiej to bowiem wykształcony aktor, wokalista i muzyk, który ma na swoim koncie występy na wielu prestiżowych scenach m.in. w Białostockim Teatrze Lalek, Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok czy w Operze i Filharmonii Podlaskiej-Europejskie Centrum Sztuki.

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA KACZOROWSKA w nowym teledysku Antka Smykiewicza "Już Nie Ty". Jak wypadła? [WIDEO]