Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pierwszy raz oficjalnie jako para na salonach! Odtwórczyni roli Bożenki z "Klanu" i wielokrotna uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" w końcu postanowiła pokazać się publicznie ze swoim nowym partnerem. Para zakochanych co prawda pochwaliła się już wcześniej kilkoma wspólnymi zdjęciami w serwisach społecznościowych, ale dopiero na sobotniej gali Osobowości i Sukcesy Roku 2018 mogliśmy na własne oczy przekonać się, że Aga i Maciek to niezwykle urocza i na zabój zakochana w sobie para.

ZOBACZ: AGNIESZKA KACZOROWSKA ma nowego chłopaka! Kim jest i jak wygląda Maciej Pela?

Kaczorowska z nowym chłopakiem

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się ze swoim partnerem na uroczystej gali, aby odebrać jedną ze statuetek za swoje osiągnięcia w minionych 12 miesiącach. Przypomnijmy, że 25-letnia gwiazda nie tylko udziela się medialnie, ale obecnie skupia się przede wszystkim na swojej własnej szkole tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska w Warszawie. Widać, że była bardzo podekscytowana tym, że jej ukochany Maciej Pela towarzyszył jej w tym wydarzeniu.

Dwa tygodnie temu to ja oglądałam hip-hopowe zawody, a wczoraj to on był na gali ze mną... Odkrywanie i poznawanie świata drugiej połówki jest nieodzownym elementem udanego związku - napisała po gali na Instagramie.

Zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej i jej nowego chłopaka możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>