Agnieszka Kaczorowska od pewnego czasu nie posiada się z radości. A to a sprawą jej narzeczonego, Macieja Peli, który właśnie dla Kaczorowskiej miał porzucić swoją poprzednią dziewczynę. Para już jakiś czas temu się zaręczyła i zaczęła planować wspólną przyszłość. Nic dziwnego, że Agnieszka jest zauroczona swoich ukochanym. W końcu Maciej co i rusz zaskakują ją swoimi pomysłami. Najpierw oświadczył się Agnieszce nad pięknym, włoskim jeziorem Como. Teraz postanowił sprawić aktorce i tancerce kolejną niespodziankę i na jej 26. urodziny podarował jej wyjazd w polskie góry. Para wybrała się w ukochane przez Agnieszkę Tatry. Gwiazda oczywiście podzieliła się zdjęciami z tego romantycznego wypadu na swoim profilu, a nam zdradziła, jak zareagowała na prezent od Maćka!

Agnieszka Kaczorowska o narzeczonym, Macieju Peli

„Za mną urodzinowy weekend niespodzianka od Narzeczonego. Chciał bardzo pokazać mi swoje ukochane góry... Ale wiedział też co mi sprawi największą przyjemność i tak połączył romantyczną kolację i pobyt w pięknym miejscu z jednodniową wycieczką w Tatry. I choć pogoda płatała figle i Maciek ciągle musiał improwizować, to był to najpiękniejszy urodzinowy czas w moim życiu!” - podsumowała Agnieszka.

Wyprawa w góry nie była pierwszą niespodzianką, jaką Maciek zafundował Agnieszce. Wspomniane przez nas wiosenne zaręczyny nad włoskim jeziorem Como także były dla Agnieszki zaskoczeniem i niespodzianką, pieczołowicie przygotowywaną przez Maćka przez kilka tygodni ;-)

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - zdjęcia

A jak para bawiła się w miniony weekend w Tatrach podczas wypadu z okazji 26. urodzin Agnieszki Kaczorowskiej? To zobaczycie tylko i wyłącznie w GALERII na Gala.pl --->  Prawda, że romantycznie? Pasują do siebie?