Jedną z najgorętszych par "Tańca z Gwiazdami" będą niewątpliwie Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak. Znana z serialu "Klan" aktorka wystąpi tym razem w roli profesjonalnej tancerki, której zadaniem będzie przygotowanie Mistera Polski do udziału w show.

Okazuje się, że słynna "Bożenka z Klanu" bardzo ceni sobie treningi z przystojnym modelem. Gwiazda ma jednak pewne zastrzeżenia do swojego partnera!

- Na sali zachowuję pełny profesjonalizm, a co będzie dalej, zobaczymy. Bardzo się cieszę, że Rafał jest takim, a nie innym człowiekiem, z którym się świetnie dogaduję i z którym mogę porozmawiać o wszystkim. Fajnie przy tym, że jest przystojny, bo po prostu bardzo dobrze będzie wyglądał na parkiecie. Jest bardzo mocno umięśniony. Te mięśnie super wyglądają, czasem jednak trochę przeszkadzają, bo to nie do końca te mięśnie, które są potrzebne w tańcu. Przez nie jest trochę sztywny, dlatego musimy to ciało rozluźnić i uelastycznić, stąd ćwiczenia na rozciąganie. Już widzę, że to procentuje, bo jego ciało daje teraz więcej możliwości, sprawniej się porusza - zdradziła Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z serwisem "Newseria Lifestyle".

Aktorka i tancerka przyznała jednak, że Maślak jest bardzo pojętnym uczniem i szybko robi postępy!

- Dużo trenujemy. Parę godzin dziennie i to codziennie grzejemy na sali. W tym treningu jest wszystko, bo jest rozgrzewka, taniec i rozciąganie, więc ćwiczenia są kompleksowe. Bardzo dobrze sobie radzi, jest ambitny i pracowity, słyszy muzykę, a to najważniejsze. Już całkiem dużo potrafi- powiedziała Kaczorowska.

Będziecie im kibicować?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska - Już zaczęła treningi do "TzG"!