Agnieszka Kaczorowska stała się ostatnio bohaterką wielu negatywnych plotek. Najpierw pojawiły się informacje, że aktorka gwiazdorzy na planie "Klanu" i trudno z nią wytrzymać, a niedawno media zelektryzowały rewelacje o jej rzekomym romansie z partnerującym jej w "Tańcu z Gwiazdami" Łukaszem Kadziewiczem. Tę drugą ostro zdementowali zresztą sami zainteresowani.

» ZOBACZ: Kaczorowska ostro o plotkach na swój temat!

Teraz z kolei w tabloidach pojawiła się informacja o wysokich stawkach, jakie Kaczorowska inkasuje za pojawienie się na imprezach. Jak doniósł "Fakt", za przyjście na którąś ze stołecznych imprez aktorka każe sobie zapłacić od 2 do 5 tysięcy złotych!

Rewelacje gazety szybko skomentowała agentka Agnieszki Kaczorowskiej. Czy gwiazdka naprawdę bogaci się na bywaniu na imprezach?

- To bzdura. Nie chcę nawet komentować bzdur, jakie wymyśla tabloid, od dawna nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedziała w rozmowie z Party.pl Renata Rogólska.

Myślicie, że ktoś chce zaszkodzić Kaczorowskiej? Liczba niekorzystnych informacji na jej temat ostatnio naprawdę wzrosła? Czy gwiazdka komuś zalazła za skórę?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska - Łukasz Kadziewicz dementuje plotki o ich romansie!