Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela zaręczyli się! Para tancerzy pojawiła się dziś wieczorem na gali „Polish Businesswomen Awards (na tej samej, na której Doda po raz pierwszy pokazała się oficjalnie ze swoim mężem), podczas której chętnie pozowali razem do zdjęć. Tym razem nie było to jednak dla pary zwykłe wyjście. Agnieszka Kaczorowska właśnie podczas tego wydarzenia pokazała po raz pierwszy swój pierścionek zaręczynowy. A to oznacza tylko jedno – Agnieszka Kaczorowska planuje ślub z Maciejem Pelą. Kiedy miałby się on odbyć?

Agnieszka Kaczorowska zaręczona!

Agnieszka Kaczorowska nie tylko dumnie prezentowała swój pierścionek zaręczynowy na gali „Polish Businesswomen Awards”, lecz także opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym potwierdziła, że jest już po zaręczynach z Maciejem Pelą. Jak się okazuje, to uczucie spadło na nią jak grom z jasnego nieba. Wszystko wskazuje zatem na to, że Agnieszka w końcu znalazła tego jedynego. Jak opisała uczucie, które ich połączyło?

„Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...”

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela spotykają się zaledwie od kilku miesięcy, ich pierwsze wspólne zdjęcia na Instagramie pojawiły się raptem w lutym tego roku,. Od tego czasu para była jednak nierozłączna! A kim jest narzeczony Agnieszki Kaczorowskiej?

ZOBACZ: DODA Z MĘŻEM pierwszy raz RAZEM na gali! Jak prezentowała się świeżo upieczona żona? DUŻO ZDJĘĆ

Maciej Pela - kim jest narzeczony Agnieszki Kaczorowskiej?

Maciej Pela to przystojny i seksowny choreograf i instruktor tańca w szkole Agnieszki Kaczorowskiej. Młody artysta znany jest również m.in. z tanecznego show TVN "You Can Dance”. Maciej aktywnie działa również w grupie MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją eventów tanecznych, w tym m.in. głośnego i popularnego Dope Camp. Zanim zajął się tańcem na poważnie, długo szkolił się w swojej profesji. Tańca i choreografii uczył się m.in. w USA, Japonii, Szwecji oraz Francji. Finalnie zdecydował się jednak pracować w zawodzie w Polsce. Po powrocie do Warszawy zatrudnił się właśnie w szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej, z którą teraz planuje wspólną przyszłość nie tylko zawodową, ale i prywatną.

Na instagramowym profilu Agnieszki od razu pojawiła się cała fala gratulacji! Gala.pl się oczywiście do nich przyłącza!