Agnieszka Kaczorowskaw show-biznesie zaistniała dzięki roli Bożenki w serialu "Klan". Później przyszedł czas na kompletną zmianę wizerunku. Kaczorowska najpierw promowała się w show Kuby Wojewódzkiego, potem rozpoczęłaprzygodę z teatrem oraz wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". W ten sposób udowodniła, że ma ambicje i chce nie tylko pozować na ściankach podczas pokazów mody, ale też grać. Oraz tańczyć - w 2010 roku wywalczyła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich.

"Taniec z Gwiazdami" przyniósł celebrytce i serialowej aktorce największą popularność. Jednak nie przewrócił jej w głowie. Na łamach GALI Kaczorowska zapewniała, że gwiazda to ktoś odrealniony, a ona ma silne poczucie kontaktu z rzeczywistością i twardo stąpa po ziemi. W czwartej edycji polsatowskiego show Agnieszka tańczy z aktorem Nikodemem Rozbickim. 

Pomimo sympatii widzów, gwiazda cały czas mierzy się z atakami ze strony antyfanów. Na fanpage'u postanowiła więc... życzyć swoim hejterom miłości:


"Całej grupie hejterów wysyłam mnóstwo miłości, bo myślę, że tego im w życiu brakuje najbardziej" - czytamy. 

Gwiazda programu podziękowała również swoim fanom:


"Chcę Wam całym sercem podziękować za miłe wiadomości i komentarze. Najważniejsze, że są ludzie, którym podoba się to, co tworzę" - kontynuuje Agnieszka. 

Przykład Kaczorowskiej pokazuje, że droga do bycia gwiazdą to nie tylko blichtr i sympatia widzów. To przede wszystkim wyćwiczenie w sobie umiejętności mierzenia się z krytyką. 

 

 

»PRZECZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA KACZOROWSKA Szuka nowej pracy?