Medialne doniesienia o kolejnej, 8. już edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie wzbudzają coraz większe emocje i zainteresowanie. A wszystko to za sprawą nieoficjalnej listy uczestników, jaką podała jedna z gazet. Na liście tej znaleźli się m.in. Beata Tadla i Jarosław Kret, Renata Kaczoruk oraz Popek. Póki co telewizja Polsat potwierdziła oficjalnie jedynie udział tego ostatniego. W tym samym czasie media obiegła informacja, że raper wystąpi w parze z Agnieszką Kaczorowską. Jak udało nam się jednak dowiedzieć, tancerka będzie partnerowała komuś zupełnie innemu. Komu?

Agnieszka Kaczorowska - kto będzie jej partnerem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Według nieoficjalnych informacji Agnieszka Kaczorowska będzie uczyła tańca towarzyskiego wokalistę Antek Smykiewicz, który do tej pory był wymieniany jako jeden z możliwych uczestników show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Antek Smykiewicz dołącza tym do samym grona potwierdzanych uczestników kolejnej edycji. Na chwilę obecną, poza wokalistą, są to także Krzysztof Gojdź i właśnie Popek.

Myślcie, że Agnieszka Kaczorowska stworzy z Antkiem Smykiewiczem parę, która może powalczyć o zdobycie Kryształowej Kuli? Czy lepiej pasowałaby jednak do Popka...?