Agnieszka Kaczorowska jest już po ślubie! Aktorka znana z roli Bożenki z "Klanu" i Maciej Pela wzięli cichy ślub w dalekiej Toskanii. Tak jak pragnęli, wszystko odbyło się w towarzystwie wyłącznie ich najbliższych, z dala od mediów i fanów. Tancerka "Tańca z Gwiazdami" i jej świeżo upieczony mąż kilka dni przed ceremonią zaślubin udzielili swojego pierwszego wspólnego wywiadu. W rozmowie z redaktorem serwisu Plejada, Agnieszka Kaczorowska zweryfikowała wszystkie krążące od jakiegoś czasu informacje na temat ich związku. Dzięki temu, wiemy już m.in. kiedy dokładnie i w jakich okolicznościach się poznali. Okazuje się, że wszystko potoczyło się bardzo szybko!

- Zaczęliśmy być ze sobą pod koniec 2017 roku - wyznała Agnieszka Kaczorowska. - W Sylwestra już byliśmy razem. Poznaliśmy się natomiast w czerwcu 2017 roku - doprecyzował Maciej Pela.

Agnieszka Kaczorowska - wywiad z mężem Maciejem Pelą

Agnieszka Kaczorowska zdradziła też, że wcześniej nie znała się z Maciejem Pelą nawet z widzenia, ani tym bardziej nie wiedziała kim on jest. A co na jej temat słyszał jej przyszły mąż?

Ja nie oglądałem "Klanu". (śmiech) Nie no oczywiście wiedziałem, kim jest Aga, ale nie znałem jej osobiście - powiedział Maciek.

Aktorka i tancerka potwierdziła, że z Maciejem poznali się w jej szkole tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. Co ciekawe, ich znajomość rozpoczęła się od relacji szefowa-pracownik.

Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. (śmiech) Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA KACZOROWSKA wzięła ślub! Znamy szczegóły! ZDJĘCIA