Wiemy, jak ma na imię córka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli. Pierwsze dziecko pary urodziło się 26 lipca 2019 roku, ale już od pierwszych dni ciąży przyszli rodzice nie ukrywali, że nie mogą doczekać się momentu, w którym maleństwo przyjdzie na świat. Odkąd w sylwestra 2018 roku Kaczorowska i Pela ogłosili, że spodziewają się dziecka, regularnie relacjonowali przebieg ciąży i pierwsze dni "Pelątka" na Instagramie. O dziwo, nie zdradzili jednak od razu, jakie imię postanowili dać córeczce. Na tę wiadomość musieliśmy poczekać aż do połowy sierpnia.

Imię córki Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak ma na imię jej dziecko. W odpowiedzi na liczne zapytania fanów i wysyłane do niej wiadomości, serialowa Bożenka z "Klanu" postanowiła zaspokoić ich ciekawość:

"Żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi." - napisała na Instagramie Kaczorowska.

Fanom tancerki bardzo spodobało się imię, jakie otrzymała dziewczynka. Doceniają, że Kaczorowska nie uległa panującej wśród gwiazd modzie na dawanie dzieciom zagranicznych imion i postawiła na powszechne, zwykłe, ale zarazem piękne imię Emilia.

Zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej z córką Emilią obejrzycie w naszej GALERII.