Agnieszka Kaczorowska o tym, że spodziewa się drugiego dziecka poinformowała w połowie stycznia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Była gwiazda "Klanu" ucięła wówczas wszelkie spekulacje mediów, które jeszcze przed oficjalną informacją o powiększeniu rodziny rozpisywały się o stanie błogosławionym aktorki i tancerki. 

Agnieszka Kaczorowska urodzi córkę. Jakie imię otrzyma dziewczynka? 

Od tego czasu fani zasypywali zwyciężczynię trzeciej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" pytaniami o płeć dziecka. W marcu na jaw wyszło, że Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela, oczekują narodzin drugiej córki. 

I jak Ty Kochanie z tym babińcem podołasz? - pytała żartobliwie przyszła mama. 

Jak się okazuje, 28-latka postanowiła pójść za ciosem i jeszcze przed porodem zdradziła imię, jakie wybrała dla swojej kolejnej pociechy. Radosną nowiną podzieliła się nieprzypadkowo, bo w Dzień Matki. 

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi. Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc - wyznała. 

Internautkom bardzo spodobał się ten tradycyjny wybór: 

Piękne imię

Jak idealnie pasuje GABRIELA PELA

Piękne imię wybraliście! A Emi będzie super starszą siostrą

Od dziewięciu miesięcy jestem mamą Gabrysi, to jest naprawdę przepiękny rozdział w moim życiu. Mam nadzieję, że dla pani też taki będzie - piszą. 

Agnieszka Kaczorowska w opublikowanym w środę wpisie nie zapomniała o życzeniach dla wszystkich mam, które 26 maja obchodzą swoje święto. 

Cudowny ten dzisiejszy dzień - Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli. I chcę życzyć wszystkim Mamom tego, co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili. Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia - dodaje. 

Przypomnijmy, że Emilka, pierwsza córka Agnieszki Kaczorowskiej, przyszyła na świat 26 lipca 2019, w tym roku skończy więc dwa latka. 

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska zezłościła się na internautów: "Co macie przeciwko reklamowaniu szczęścia?"