Agnieszka Kaczorowska-Pela wkrótce zostanie mamą. Tancerka i jej mąż, Maciej Pela, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Nie mogą już się doczekać, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. O tym, jak Kaczorowska czuje się w ciąży oraz jak mąż realizuje wszystkie jej "zachcianki", przeczytacie w nowej "Gali". Zaś dziś rano para zdradziła płeć dziecka. Zrobili to w nieoczywisty sposób, przy okazji wspierając fundację Akademia Przyszłości. Szczegóły akcji oraz płeć dziecka Kaczorowskiej i Peli sprawdzisz PONIŻEJ.

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodzi córkę

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zdradzili, że spodziewają się córeczki. Niedawno para zapytała followersów na Instagramie: chłopiec czy dziewczynka? Wbrew pozorom, nie chodziło wcale o próbę zgadnięcia, czy Agnieszka urodzi córkę czy syna, ale o to, komu Kaczorowska i Pela sfinansują Indeks Sukcesów Akademii Przyszłości.

Zdecydowaliśmy się zaangażować w Akademię Przyszłości, ponieważ lubimy pomagać spełniać marzenia. Dzieci zawsze były dla nas ważne, uczymy je tańczyć. Jeśli tym, które startują z pewnymi trudnościami, możemy dodatkowo pomóc, robimy to z przyjemnością - mówią małżonkowie.

Zgodnie z sugestiami fanów, Agnieszka i Maciej kupili indeks dla chłopca, a konkretnie dla Kuby, 9-latka, który w przyszłości chce zostać tancerzem, policjantem lub youtuberem. Chłopczyk marzy, aby mieć siostrę, żeby mama była zdrowa oraz aby jego rodzinie nie brakowało pieniędzy. Gdyby mógł zmienić coś na świecie, zlikwidowałby: wojny, smog i głód. W Akademii Przyszłości Kuba pracuje ze swoim tutorem nad przezwyciężeniem trudności w nauce ortografii oraz polepszeniem koncentracji na lekcjach. Pomimo trudności w szkole i domu, jest uważany za bardzo pogodne, dzielne i serdeczne dziecko. Mówi o sobie, że jest: „wesoły, koleżeński i szalony”. Kaczorowska i Pela zachęcają innych, by zaangażowali się w akademię i wsparli najmłodszych na drodze do spełniania marzeń.

Przy okazji Agnieszka i Maciej zdradzili, że sami podziewają się córeczki. Dziewczynka przyjdzie na świat już wkrótce.

Zaspokajając ciekawość, my spodziewamy się dziewczynki - napisała Kaczorowska-Pela na Instagramie.

Gratulujemy!