Agnieszka Kaczorowska znowu jest szczerze zakochana? Wszystko na to wskazuje! Aktorka i tancerka spotyka się z przystojnym brunetem już od półtora roku, jednak dopiero teraz informacja o jej związku wyszła na światło dzienne. Kim jest zatem wybranek gwiazdy Tańca z gwiazdami?

ZOBACZ: AGNIESZKA KACZOROWSKA wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” w bardzo dzikiej roli! [EXCLUSIVE]

Nowy związek Agnieszki Kaczorowskiej zaczął się na Śląsku, gdzie Agnieszka miała próby taneczne do musicalu „Karol” o życiu Jana Pawła II. To właśnie tam poznała młodego aktora i wokalistę – Macieja Zadykowicza, z którym się obecnie spotyka. O tym, że Agnieszka Kaczorowska znalazła szczęście u boku przystojnego bruneta, poinformował właśnie dwutygodnik „Party”.

W magazynie czytamy, że Zadykowicz nie tylko przystojny, ale też dobrze wykształcony i bardzo utalentowany aktor, wokalista oraz tekściarz. Maciej jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku na Wydziale Filologii Polskiej.

Artysta już od młodych lat zafascynowany był muzyką rockową i bluesową, komponował, pisał teksty a także występował z różnymi zespołami po całej Polsce. Aktor brał także udział w wielu koncertach, przedstawieniach aktorskich oraz tanecznych m.in. w Białostockim Teatrze Lalek, Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok czy w Operze i Filharmonii Podlaskiej-Europejskie Centrum Sztuki”. Agnieszkę Kaczorowską poznał jednak w Sosnowcu, gdzie oboje pracowali nad musicalem „Karol” o życiu Jana Pawła II.

POLECAMY: TANIEC Z GWIAZDAMI Klauni, treserzy i akrobaci! Piątkowe show to był niezły cyrk! [WIDEO]

Wiele wskazuje na to, że to właśnie dla swojej nowej miłość Agnieszka zwolniła tempa w pracy i teraz wybiera jedynie te projekty, do których jest w pełni przekonana. Resztę czasu poświęca swojemu nowemu partnerowi. W końcu na pielęgnowanie uczucia też jest potrzebne sporo czasu! I energii ;-)