Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską w filmie biograficznym o zmarłej na raka trzustki aktorce? Okazuje się, że jest to największe marzenie Mrozińskiej. Agnieszka odkąd była małą dziewczynką nieustannie słyszy, że bardzo przypomina Przybylską. Nie tylko z urody, ale i z temperamentu. Tak jak Anna, Mrozińska jest brunetką z ciemną oprawą oczu i pełnymi ustami. Dotychczas Agnieszka Mrozińska (29) zagrała w polskich serialach, m.in. "Barwy Szczęścia" i "Na dobre i na złe", w kilku reklamach oraz dubbingowała filmy dla dzieci i nastolatków. Na niektórych zdjęciach Mrozińska rzeczywiście wygląda niemal jak Przybylska! Ma bardzo podobny uśmiech do gwiazdy serialu "Złotopolscy". Zobaczcie sami w naszej GALERII. Przypomnijmy, że Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Miała 36 lat. Wkrótce czwarta rocznica śmierci Przybylskiej.

Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie - wyznaje Agnieszka Mrozińska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje. To jest takie moje największe marzenie, żeby ją zagrać.

Agnieszka Mrozińska - kim jest?

Agnieszka Mrozińska ma 29 lat i pochodzi z Zawiercia. Jest aktorką serialową, teatralną i dubbingową, a także wokalistką i tancerką. Studiowała w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Na stałe Mrozińska jest związana z Teatrem Muzycznym Roma. Agnieszkę Mrozińską możemy oglądać w serialu "Barwy Szczęścia". Grała też m.in. w "Na dobre i na złe" oraz w "Niani". Aktorka marzy, by zagrać Annę Przybylską w filmie o aktorce. Już kilkakrotnie zapowiadano powstanie filmu biograficznego o Przybylskiej, ale jak dotąd nic z tego nie wyszło. Miał go kręcić Radosław Piwowarski, który odkrył talent Anny. Czy teraz to się zmieni i film o Przybylskiej w końcu powstanie...? Przypomnijmy, że początkowo pojawiły się informacje, że Przybylską zagra jej córka, Oliwia Bieniuk, a potem - że Aleksandra Kisio. Żadna z plotek nie została potwierdzona.

ZOBACZ TEŻ: Wszystkie sesje Anny Przybylskiej w "Gali">>