Nie żyje Agnieszka Paszkowska. Aktorka zmarła tydzień temu, 23.11.2017 w Konstancinie-Jeziornej k. Warszawy w wieku 57 lat, o czym poinformowali media jej przyjaciele. W trakcie swojej wieloletniej kariery występowała w filmach i teatrze, ale większość widzów znała ją przede wszystkim z epizodycznych ról w najpopularniejszych polskich serialach: "M jak miłość" (mama Gabrysi), "Na dobre i na złe" (doktor Lipowska), "Ojciec Mateusz", "Plebania" (siostra Felicja) czy "Samo życie". Po raz ostatni wystąpiła przed kamerą w 2016 roku w serialu "Strażacy".

 - W wieku 57 lat zmarła aktorka Agnieszka Paszkowska. Choć z zawodu nigdy nie zrezygnowała i do końca pojawiała się w epizodach w serialach telewizyjnych, przez ostatnie kilkanaście lat była przede wszystkim dokumentalistką w Pracowni Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego. Żegnamy Cię Agnieszko, dziękujemy za wszelką pomoc, której nam przez lata udzielałaś - tak o śmierci aktorki informuje na Facebooku serwis internetowy Filmpolski.pl.

ZOBACZ: WODECKI, MIECUGOW, PYRKOSZ zmarli w 2017 roku. Kto jeszcze odszedł?

Agnieszka Paszkowska nie żyje

Agnieszka Paszkowska przyszła na świat 4.07.1960 w Lublinie. Była aktorką z wykształcenia. Skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W latach 1987-2001 występowała na deskach stołecznego Teatru Rampa. Zajmowała się nie tylko aktorstwem. Przez kilkanaście lat pracowała w Pracowni Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Przyczyna śmierci Agnieszki Paszkowskiej nie została oficjalnie podana. Zamieszczone 7 lat temu na Facebooku zdjęcie aktorki bez włosów na głowie może wskazywać jednak na to, że w przeszłości zmagała się z chorobą nowotworową. Zdjęcia Agnieszki Paszkowskiej z jej prywatnego archiwum do sprawdzenia już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: MARGARET chce reprezentować Szwecję na Eurowizji 2018. Polscy fani są wściekli!