Agnieszka Radwańska zostanie mamą! Wesołą nowiną najwybitniejsza polska tenisistka w historii, która od ponad roku jest na sportowej emeryturze, podzieliła się z fanami na Instagramie dodając zdjęcie dziecięcych bucików. Pod zamieszczonym postem na swoim oficjalnym profilu 30-latka dodała bardzo wymowny wpis. - Przyszedł czas na nowy etap w życiu - napisała wzruszona "Isia". Finalistka Wimbledonu z 2012 roku nie zdradziła jednak jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko oraz w którym miesiącu ciąży jest. 

Agnieszka Radwańska w ciąży!

Po zakończeniu zawodowej kariery w listopadzie 2018 roku, Agnieszka Radwańska zapowiedziała stworzenie sieci swoich apartamentów. Dwa lata temu uruchomiła pierwszy apartamentowiec - AGA Tenis Apartments w swoim rodzinnym Krakowie. Na początku stycznia 2019 została ambasadorką dobrej woli UNICEF, a w marcu wystąpiła w 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W tanecznym show Polsatu, była wiceliderka rankingu WTA wraz ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino, zajęła 6. miejsce.  

11 stycznia 2019 roku Agnieszka Radwańska została uhonorowana przez prezydenta RP, Andrzeja Dudę, Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju polskiego sportu, za osiągnięcia sportowe oraz za promowanie Polski na świecie. Natomiast podczas tegorocznej Gali Mistrzów Sportu, zwyciężczyni dwudziestu turniejów w grze pojedynczej, została uhonorowana specjalną nagrodą dla "Superczempiona"

Agnieszka Radwańska - życie prywatne

Mężem najbardziej utytułowanej polskiej tenisistki jest jej były sparingpartner, Dawid Celt. Po czterech latach znajomości, 22 lipca 2017 roku para wzięła ślub.

Agnieszce Radwańskiej i Dawidowi Celtowi serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Moro urodziła córkę. Od razu pokazała, jak karmi ją piersią