Agnieszka Radwańska 22 lipca 2018 świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji, słynna polska tenisistka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wcześniej niepublikowanym zdjęciem z wesela. Na pięknej fotografii widać Agnieszkę Radwańską i jej męża, Dawida Celta w zjawiskowej pozie uchwyconej prze fotografa podczas pierwsza tańca świeżo upieczonych małżonków. Przypomnijmy, że nowożeńcy zaprezentowali rok temu swoim gościom specjalnie przygotowywaną na tę okazję choreografię do miksu utworów "Diamonds" Josefa Salvata oraz "Shape of You" z repertuaru Eda Sheerana.

Agnieszka Radwańska - zdjęcie ze ślubu

Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za Dawida Celta, swojego sparingpartnera i drugiego trenera, w kościele Na Skałce w Krakowie. Na weselu sportowej pary bawili się jej przyjaciele z show-biznesu, m.in. aktorki Małgorzata Socha i Elżbieta Romanowska, a także gwiazdy sportu: Jerzy Janowicz, Tomasz Hajto, Łukasz Kubot i Caroline Woźniacki.

Zdjęcia ze ślubu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, w tym wcześniej niepublikowaną fotografię z wesela znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: AGNIESZKA RADWAŃSKA I DAWID CELT Ile kosztowało ich wesele? Wcale nie należało do najdroższych!