Agnieszka Radwańska od ponad roku korzysta z uroków codziennego życia. Pod koniec 2018 roku najwybitniejsza polska tenisistka w historii ogłosiła zakończenie zawodowej kariery. Od tego czasu triumfatorka dwudziestu turniejów w grze pojedynczej coraz częściej pojawia się na czerwonym dywaniem. 31-latka wzięła także udział w 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W tanecznym show Polsatu finalistka Wimbledonu z 2012 roku wraz ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino, zajęła 6. miejsce. Starsza z sióstr Radwańskich stworzyła również sieć swoich apartamentów - AGA Tenis Apartments w swoim rodzinnym Krakowie. Natomiast w styczniu ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą i "przyszedł czas na nowy etap w życiu". Z okazji majówki krakowianka opublikowała na Instagramie zdjęcie z lasu, na którym widać już dość spory ciążowy brzuszek tenisistki.  

Agnieszka Radwańska pokazała ciążowy brzuszek 

Fani w komentarzach nie mogli ukryć swojego zachwytu wyglądem przyszłej mamy. Zdjęcie skomentowały także m. in. siostra tenisistki, Urszula Radwańska, Anna Jagodzińska oraz Agata Rubik, która zasugerowała, jakiej płci będzie pierwsze dziecko Agnieszki i jej męża, Dawida Celta. 

- Ślicznie wyglądasz! Pewnie chłopak będzie - napisała pod opublikowaną fotografią żona znanego kompozytora, Piotra Rubika. 

Możemy spekulować, że Agata Rubik swoją wypowiedzią nawiązała do powszechnej opinii, że jeżeli kobieta w ciąży wygląda pięknie to urodzi chłopca, a jeśli niekorzystnie to dziewczynkę. Czy te przypuszczenia okażą się prawdą? Agnieszka Radwańska na razie nie zdradziła płci swojej pierwszej pociechy.

Zdjęcia ciążowego brzuszka Agnieszki Radwańskiej znajdziecie w naszej GALERII >> 

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Radwańska: "Miałam dość trenowania 350 dni w roku" [WYWIAD]