O ślubie Agnieszki Radwańskiej mówi się nie od dziś. Najlepsza polska tenisistka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Kim jest więc narzeczony Agnieszki Radwańskiej? Dawid Celt to jej sparingpartner, swoją karierę tenisisty musiał zakończyć w wyniku kontuzji. Obecnie pracuje jako trener. Lada chwila Agnieszka Radwańska i Dawid Celt staną na ślubnym kobiercu!

Agnieszka Radwańska jest gwiazdą najnowszej „Gali”. Niektórzy mówią, że tenisistka już jest po ślubie. Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt oficjalnie są parą od czterech lat. Tylko nam Agnieszka Radwańska opowiedziała o przygotowaniach do ceremonii, a także o tym, na czym opiera się jej związek.

Tenisistka w rozmowie z Anią Konieczyńską zdradziła, jak poznała swojego ukochanego i czy faktycznie, jest już po ślubie.

Jak znalazła Pani fajnego faceta?

W szatni przed treningami zawsze rozmawiałam z dziewczynami o tym, jak trudno znaleźć faceta, który rozumie wyzwania sportowego życia. Przecież nas ciągle nie ma! Trudno na odległość umówić się na randkę, a co dopiero utrzymać związek. Jak znalazłam Dawida? Miałam szczęście. Poznaliśmy się w pracy, a potem stopniowo do siebie zbliżaliśmy. Miałam 24 lata, nie byłam zdesperowana, nie szukałam męża. I co ważne, nie musiałam w imię związku zrezygnować z tenisa. Moje życie osobiste nie ma wpływu na to, co dzieje się w sporcie. To praca wciąż jest priorytetem.(…)

Ślubu jeszcze nie było. Ale jak się odbędzie, media dowiedzą się o nim ostatnie. (śmiech)

To będzie wesele z pompą?

Chyba każda panna młoda marzy o uroczystym ślubie, na którym może poczuć się jak księżniczka... Traktujemy go jako jedną ze spraw do załatwienia. Znajomi już pytają, gdzie spędzimy miesiąc miodowy, a ja przecież zaraz po ceremonii wrócę na kort.

Zaręczyła się Pani ponad rok temu. Pierścionek zmienił dynamikę związku?

Nie, pierścionek ani obrączka nie powinny zmieniać relacji. Gdyby coś się zmieniło, na lepsze albo na gorsze, toby znaczyło, że coś między ludźmi szwankuje. Dobrze powinno być już wcześniej, bo ani zaręczyny, ani ślub nie są sposobem na poprawienie kondycji związku.

Więcej o Agnieszce Radwańskiej przeczytacie w najnowszej "Gali":