Agnieszka Radwańska to najlepsza polska tenisistka. Jej życie zawodowe do niedawna było bardzo napięte. Mówiono, że gwiazda będzie miała problem ze znalezieniem partnera. Okazało się jednak, że Agnieszka ma szczęście nie tylko na korcie, ale i w życiu prywatnym. Agnieszka Radwańska po trzech latach związku, 22 lipca 2017 roku poślubiła partnera, Dawida Celta. Para poznała się podczas jednego z meczów tenisa – jej ukochany był wówczas jej partnerem sparingowym i jak widać wspólna pasja połączyła ich na dobre! W piękne, lipcowe popołudnie para stanęła na ślubnym kobiercu w Krakowie. Jak przebiegała ceremonia?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie.Ślubu udzielił parze zaprzyjaźniony z rodziną Radwańskich ksiądz, Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Panna młoda w dniu ślubu miała na sobie klasyczną, białą, skromną suknię, w ręku wiązankę z białych kwiatów oraz szpilki od Christiana Louboutina. Rolę świadka Agnieszki Radwańskiej pełniła jej siostra, Urszula Radwańska.

ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA RADWAŃSKA w ekskluzywnej sesji dla "Gali" [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska z mężem, po uroczystej ceremonii udała się zabytkowym autem do położonego pod Krakowem Hotelu Dwór, w którym wraz z gośćmi będą bawili się do białego rana. Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ ze ślubu najpopularniejszej polskiej tenisistki --->

POLECAMY: AGNIESZKA RADWAŃSKA szczerze o narzeczonym: „Jesteśmy dla siebie stworzeni. Rozumiemy się bez słów. I codziennie odkrywamy w sobie coś nowego”