Agnieszka Radwańska ma na koncie 30 mln dolarów, co czyni z niej jedną z najlepiej zarabiających sportsmenek świata. Pomimo ogromnego majątku, 29-latka  nadal twardo stąpa po ziemi i cieszy się opinią osoby, której sukces nie zmienił ani trochę. Od lata otacza się tym samym gronem bliskich osób, unika epatowania bogactwem w mediach społecznościowych, a jej finansami zajmuje się jej mama. - Wiem, że wielu ludzi w to nie wierzy, ale pieniądze szczęścia nie dają - mówi w wywiadzie dla magazynu "Gala". Na co więc Agnieszka Radwańska wydaje najwięcej? Gwiazda tenisa opowiedziała o swoim podejściu do pieniędzy.

- Absolutnie nie jestem rozrzutna i nie wydaję kroci na ubrania. Oczywiście markowe buty czy torebki dużo kosztują, ale zawsze sobie powtarzam, że jeżeli coś faktycznie noszę non stop i ma to być na lata, czasem warto wydać większą sumę. Nigdy jednak nie kupiłabym sobie markowego sweterka za kilka tysięcy złotych. Za chwilę by się zmechacił, więc byłoby to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Takich zakupów w życiu nie zrobiłam i nie zrobię - powiedziała w wywiadzie dla "Gali". W co takim razie sportsmenka inwestuje zarobione na korcie pieniądze? Wiemy!

Agnieszka Radwańska o pieniądzach

- W mieszkania - mam apartamenty w Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem, Miami... Traktuję je jako zabezpieczenie. Ostatnia moja inwestycja to hotel Aga Tenis Apartments w Krakowie, przy ulicy Krótkiej 4, tuż przy Rynku. Jest w nim 10 apartamentów, każdy ma wystrój przypominający miasto, w którym wygrałam jakiś turniej. - zdradziła w rozmowie z redaktor naczelną magazyny "Gala', Anną Zejdler-Ibisz.

Zdjęcia Agnieszki Radwańskiej z ekskluzywnej sesji zdjęciowej możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>. Resztę fotografii oraz cały wywiad z tenisistką  znajdziecie w najnowszym numerze "Gali" z Dominiką Gwit i jej mężem na okładce.

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA RADWAŃSKA obchodzi pierwszą rocznicę ślubu. Pokazała nowe zdjęcie z wesela [FOTO]