Agnieszka Sienkiewicz w końcu odnalazła szczęście w miłości! Gwiazda "M jak Miłość" zaręczyła się ! Kim jest nowy wybranek aktorki?

Wygląda na to, Agnieszka Sienkiewicz wreszcie jest szczęśliwa. Aktorka długo szukała tego jedynego. Jeszcze niedawno tkwiła w toksycznym związku z żonatym aktorem. Niestety, mężczyźnie przez cały czas trwania w związku z Agnieszką nie udało się rozwieźć z żoną, dlatego też aktorka postanowiła od niego odejść.

- Jestem osobą, która potrzebuje miłości. Nie funkcjonuję w pojedynkę. Choć ostatnio, gdy po kilkuletnim związku zostałam sama, dobrze mi to zrobiło. Ale trudno mi być samej dłużej - wyznała aktorka trzy miesiące temu.

Dziś ma u swojego boku nowego partnera, z którym planuje wspólną przyszłość. 

Mam wspaniałego mężczyznę u boku. Jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam. Zawsze chciałam mieć spokojny port, w którym czeka na mnie ktoś, kto ogarnie mój wewnętrzny bałagan - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz.

Kim jest narzeczony Agnieszki Sienkiewicz? To Mikołaj Gauer, młody biznesman, właściciel sieci aptek.

Para ma wspólne zainteresowania. Młodzi razem pomagają potrzebującym. Agnieszka pracuje jako wolontariuszka w Otwocku, a jej narzeczony poprzez sieć aptek przekazuje artykuły pierwszej pomocy. Gwiazda wspominała niedawno, że marzy o dzieciach.. Czy nowy partner Agnieszki Sienkiewicz  to ten jedyny?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SIENKIEWICZ Planuje dziecko!