Dzięki zdjęciom udostępnianym przez Agnieszkę na Instagramie możemy przyjrzeć się jej mieszkaniu, które fragment po fragmencie gwiazda prezentuje swoim fanom. I choć Agnieszka nie zdecydowała się jeszcze na regularną sesję zdjęciową dla żadnego magazynu wnętrzarskiego, to jednak po zdjęciach gwiazdy z jej Instagramu i tak można sporo wywnioskować. W jakim stylu zatem Agnieszka Sienkiewicz urządziła swój dom?

ZOBACZ: KASIA SOKOŁOWSKA pokazała, jak mieszka. Wystrój tego domu naprawdę robi wrażenie!

Agnieszka Sienkiewicz to ewidentnie niepoprawna romantyczka. I to właśnie taki, czyli romantyczny styl, wybrała do swojego mieszkania. W domu Agnieszki Sienkiewicz nie brakuje naturalnego drewna w ciepłym kolorze, neutralnych kolorów, poduszek w etniczne wzory oraz białych szafek w kuchni, które wraz z dodatkami tworzą stricte prowansalski klimat.

Agnieszka chętnie chwali się na Instagramie także swoim tarasem, na którym uwielbia spędzać wiosenne i letnie poranki. Teraz ma do tego okazję niemal codziennie. Nic zatem dziwnego, że na zdjęciach ze swojego tarasu wygląda na naprawdę szczęśliwą!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak mieszka Agnieszka Sienkiewicz. Zazdrościcie jej takich wnętrz…?