Agnieszka i Kuba Wesołowscy uważani są za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami. Niedawno do mediów dotarła informacja, że para spodziewa się dziecka!

Para przez dłuższy czas nie potwierdzała tej informacji, ale fani zauważyli, że ukochana aktora na mediach społecznościowych zamieszcza jedynie portretowe selfie, a na ściankach i czerwonym dywanie prezentuje się  w luźnych stylizacjach.

W jednym z odcinków programu Co za tydzień, Olivier Janiak, przyjaciel pary, wyciągnął od aktora potwierdzenie dobrych informacji. Kuba Wesołowski potwierdził, że wraz z ukochaną spodziewają się pierwszego dziecka. Janiak zapewniał wówczas, że będzie to chłopiec, choć para nie potwierdziła tych informacji.

ZOBACZ: Kuba Wesołowski potwierdził, że po raz pierwszy zostanie tatą i zdradził płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Wesołowska po raz pierwszy oficjalnie pokazała światu swoje ciążowe krągłości na Balu TVN. Dziennikarka zachwyciła wówczas piękną długą niebieską kreacją od Violi Piekut, w której prezentowała się wyjątkowo pięknie. Fani od razu stwierdzili, że ciąża służy dziennikarce.

ZOBACZ:Tamara Arciuch i Agnieszka Wesołowskaz dużymi ciążowymi brzuszkami na Balu TVN [ZDJĘCIA]

Wówczas widać było, że brzuszek Agnieszki Szczurek był już bardzo dużo, a para zaczyna powoli odliczać dni do najważniejszej chwili. Nic dziwnego, że na Instagramie dziennikarki pokazały się zdjęcia z babyshower! Na imprezie pojawiła się grupa najbliższych przyjaciół dziennikarki. Zobaczcie, jak się bawiły!