Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak obchodzą dziś pierwszą rocznicę ślubu. Dziennikarka TVN i producent filmowy, wywodzący się z jednej z najbogatszych rodzin w Polsce, wzięli ślub 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji. Agnieszka i Piotr powiedzieli sobie "tak" w urzędzie stanu cywilnego, a następnie wraz z gośćmi przenieśli się na huczne przyjęcie wesele. Zorganizowali je w ogrodach Pałacu San Clemente w Wenecji. Agnieszka Szulim (po ślubie zmieniła nazwisko i dziś nazywa się Agnieszka Woźniak-Starak) do ślubu poszła w pięknej białej sukni w hiszpańskim stylu polskiej marki Bizuu. Na weselu widzieliśmy ją jeszcze w dwóch czerwonych kreacjach - od Bizuu i La Manii. Następnego dnia państwo Woźniak-Starak wyprawili poprawiny, a Agnieszka zaprezentowała czwartą suknię.

Ślub Szulim i Woźniaka-Staraka był wydarzeniem towarzyskim. Goście polecieli prywatnym samolotem w "tajemnicze miejsce" prosto z Warszawy. Do końca nie mieli pojęcia, dokąd trafią. Niektórzy, jak Mateusz Banasiuk, byli zachwyceni, że Agnieszka i Piotr postanowili pobrać się właśnie we Włoszech. O tym, jak było na ich ślubie, Banasiuk opowiedział nam w wywiadzie dla "Gala Studio".

Goście na ślubie i weselu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka bawili się znakomicie - mogliśmy to zobaczyć na zdjęciach i filmikach, jakie zamieszczali na Instagramie. Poza Mateuszem Banasiukiem u Agnieszki i Piotra pojawili się też Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edward Miszczak, Nergal, Magdalena Boczarska i Zofia Ślotała.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła uczcić pierwszą rocznicę ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem w wyjątkowy sposób. Wystawiła swoją wspaniałą suknię ślubną na aukcję internetową! Dochód ze sprzedaży kreacji ślubnej zasili konto Fundacji Viva! oraz wesprze akcję Adopciaki.pl, której dziennikarka jest ambasadorką od kilku lat.

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje suknię ślubną! Gdzie i za ile?

Jak Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak spędzają pierwszą rocznicę ślubu? Para wyjechała w polskie góry, dokładnie do Zakopanego. Tam jedna z restauracji przygotowała dla nich uroczą niespodziankę: słodki tort z czekoladowym napisem: Happy 1st Anniversary. Jesteśmy pewni, że Piotr zaskoczy dziś Agnieszkę czymś wyjątkowym - w końcu wciąż jest w swojej żonie zakochany do szaleństwa, a fantazji mu nie brakuje! Pamiętacie, jak oświadczył się Szulim ze sceny podczas eleganckiego Balu Fundacji TVN? O tym mówiła cała Polska!

Już od 6 września Agnieszkę Woźniak-Starak będziemy oglądać w TVN co tydzień w programie "Azja Express 2"