Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są małżeństwem! Para pobrała się w sobotę po południu w Wenecji.  Jako pierwsza zdjęciami z ceremonii pochwaliła się siostra pana młodego - Julia Starak.

Przypomnijmy, że Szulim i Woźniak-Starak poznali się podczas Balu Fundacji TVNw 2014 roku i była to podobno miłość od pierwszego wejrzenia. Wcześniej Starak był związany z Natalią Klimas, a Szulim była żoną kierowcy rajdowego Adama Badziaka. Wielu nie wróżyło Agnieszce i Piotrowi  wspólnej przyszłości, ale oni udowodnili, żeich miłość jest prawdziwa i nie do pokonania.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak ucinają plotki o kryzysie w związku. Wystarczyło jedno zdjęcie

Już rok później - również podczas Balu Fundacji TVN 2015 - ku ogromnemu zaskoczeniu zgromadzonych gości oraz samej Szulim, Piotr Woźniak Starak publicznie się jej oświadczył! Gwiazda przyjęła pierścionek zaręczynowy i para od razu rozpoczęła planowanie ślubu. W przygotowaniach parze pomagała Anna Starak, matka Piotra Woźniaka-Staraka.

Do mediów trafiały różne informacje - od daty uroczystości, miejsca, w którym rzekomo miała odbyć się uroczystość, po suknię ślubną czy listę gości. Tylko część podanych informacji się sprawdziła.

Dwa dni temu co nieco o ślubie Szulim i Woźniaka-Staraka zdradził Nergal na swoim Instagramie. Ostatecznie Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Wenecji.Wśród gości byli m.in. aktor Mateusz Banasiuk oraz Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Zobacz: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już dzisiaj! Poznajcie szczegóły ślubu roku [ZDJĘCIA]

Najważniejsi byli jednak państwo młodzi. Agnieszka Szulim miała na swoim ślubie dwie kreacje. Dziennikarka najpierw pokazała się w pięknej białej sukni z tzw. hiszpańskim dekoltem, stworzonej specjalnie dla niej przez duet modowy Bizuu. Oczywiście Agnieszka Szulim nie byłaby sobą, gdyby nie dodała do kreacji elementu w ulubionym stylu boho. Tym razem były to duże czarne kolczyki z frędzlami luksusowej marki Lanvin. Ślubny look Szulim uzupełniły szpilki od Miu Miu. Cała stylizacja prezentowała się bardzo kobieco i wyjątkowo stylowo.

Na weselu Agnieszka Szulim pojawiła się w innej kreacji. Gwiazda zaskoczyła gości, gdy zamiast w białej sukni pojawiła się w ...czerwonej. Szulim miała na sobie piękną klasyczną kreację wieczorową marki La Mania. Nie zabrakło również czerwonego welonu ze złotym zdobieniem oraz bukietu z czerwonych róż. Sam Piotr Woźniak-Starak prezentował się wyjątkowo uroczyście. W perfekcyjnie skrojonym garniturze cały czas był wpatrzony w ukochaną.

Z pewnością był to jeden z najbardziej oczekiwanych ślubów tego roku. Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowali się Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak.

Życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze!