Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka będzie z pewnością jednym z największych wydarzeń towarzyskich w polskim show-biznesie. Producent filmowy poprosił swoją ukochaną o rękę podczas balu Fundacji TVN, a w tabloidach z miejsca pojawiły się informacje, jakoby zakochani planowali się pobrać w Boże Narodzenie.

Niestety, wygląda na to, że na widok Agnieszki Szulim w sukni ślubnej jeszcze będziemy musieli trochę poczekać. Jak donosi bowiem "Fakt", narzeczonym marzy się wystawna uroczystość, ale panujące zimą warunki pogodowe mocno ograniczyłyby ich możliwości.

– Wesele z wielką pompą można zorganizować tylko latem. Święta Bożego Narodzenia może i są magiczne, ale trudno wybrać odpowiednią suknię. Poza tym nie można bawić się w ogrodzie na świeżym powietrzu – zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy Szulim i Staraka. – To wesele na pewno przejdzie do historii. Będzie mnóstwo gości, a oprawa przebije wszystko, co do tej pory widzieli polscy milionerzy – dodał informator.

Na pocieszenie,Piotr Woźniak-Starak postanowił zabrać Agnieszkę Szulim w egzotyczną podróż przedślubną. Takie wakacje z pewnością przypadną dziennikarce do gustu, bo miniony sezon był dla niej bardzo pracowity.

Piotr zabiera Agnieszkę w podróż. Wyjeżdżają tuż po świętach i nie będzie ich prawie miesiąc. Agnieszka nie prowadzi TVN-owskiej imprezy sylwestrowej i ma dłuższą przerwę w pracy. Chce odpocząć i porządnie zregenerować siły. W tym sezonie prowadziła przecież aż trzy programy i jest naprawdę wyczerpana – zdradził znajomy producenta filmowego.

Dokąd pojadą zakochani?

– Na pewno wybiorą jakieś ciepłe tropikalne wyspy. Być może będą to Bahamy. Ale ostateczną decyzję zamierzają podjąć w ostatniej chwili. W końcu kto jak kto, ale oni mogą sobie pozwolić na spontaniczność – dodał znajomy Szulim i Woźniaka-Staraka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Szulim - Musi przeprosić ojca Dody!