Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka to jedno z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w show-biznesie. 

Niewielu jednak wie, że zanim Piotr Starak związał swoje życie z dziennikarką, przez jakiś czas spotykał się z córką znanej projektantki, Natalią Klimas. Panie wtedy jeszcze się przyjaźniły. Niestety, związek Klimas ze Starakiem rozpadł się po około trzech latach. Piotr szybko odnalazł szczęście u boku Agnieszki Szulim, a przyjaźń obu pań zeszła na dalszy plan. 

Przeczytaj także: NATALIA KLIMAS O związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: Naprawdę kochałam >>

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak poznali się podczas Balu Fundacji TVN w 2014 roku i była to podobno miłość od pierwszego wejrzenia. Już rok później - również podczas Balu Fundacji TVN 2015 - ku ogromnemu zaskoczeniu dziennikarki, Piotr Woźniak Starak oświadczył się jej! Gwiazda przyjęła zaręczyny i rozpoczęła planowanie ślubu. 

Dziś wiadomo już, że tych dwoje niedługo zostanie małżeństwem. Para prawdopodobnie pobierze się w połowie sierpnia. Pieczę nad przygotowaniami sprawuje Anna Woźniak-Starak, matka pana młodego. Wiadomo również, że za suknię ślubną dziennikarki będzie odpowiadać duet Bizuu, czyli Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak.

Ślub pary wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Niestety coraz częściej pod zdjęciami pary można zauważyć wyjątkowo wulgarne komentarze, poddające w wątpliwość szczerość uczucia, jakim darzy się dziennikarka i milioner. Para niedawno ucięła plotki o domniemanym kryzysie w związku, o jaki ich podejrzewano.

Przeczytaj także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak ucinają plotki o kryzysie w związku. Wystarczyło jedno zdjęcie >>

Internauci nie przestają publikować negatywnych komentarzy, na szczęście zakochani w ogóle się tym nie przejmują, a w sieci znajdziemy sporo ich wspólnych zdjęć. Zobaczcie jak okazują sobie miłość! 

Przeczytaj także: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już wiadomo, kiedy się odbędzie oraz kto wszystko przygotuje>>