Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich związek od samego początku stoi w świetle reflektorów. Wielu chciało im zaszkodzić, wielu próbowało wprowadzić między nich chociaż cień wątpliwości - nie udało się. Choć wróżono im rozstanie, to na przekór hejterom Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak">>.

Para pobierze się już w sierpniu, a przygotowaniami do uroczystości zajmie się matka pana młodego, Anna Woźniak-Starak. Już widać, że para poczyniła pierwsze przygotowania, zwłaszcza patrząc na Agnieszkę Szulim. Prowadząca show "Na Językach" pochwaliła się na pokazie Łukasza Jemioła nową bardzo szczupłą sylwetką i nowym kolorem włosów. 

Niedawno Piotr Woźniak-Starak próbował uciszyć plotki dosadnym stwierdzeniem:

Wszelkie komentarze na mój temat są zupełnie nieuzasadnione. Nasze uczucie oraz plany z Agnieszką pozostały niezmienione. To wszystko szukanie taniej sensacji - szukajcie newsów gdzie indziej.

Tym samym Woźniak-Starak odniósł się do pomówień, wedle których miał romans, podczas gdy Szulim nagrywała show "Azja Express". Okazało się jednak, że kobieta, z którą zjadł kolację, to Blanka Jordan, współzałożycielka marki Bizuu, która szyje Agnieszce suknię ślubną.

Dziś Szulim i Woźniak-Starak pochwalili się pierwszym od ponad miesiąca wspólnym zdjęciem. Niestety, pod fotografią już roi się od negatywnych i obraźliwych komentarzy wobec pary (pisownia oryginalna):

- Aga podobno zawsze taka była że po trupach do celu. Za kasę i inne korzyści swoją matkę by sprzedała. Tutaj akurat jedynie jest poniżana przez młodszego brzydala który zdradza, niewielka cena za dostęp do milionów.

- Tylko na tym brzydkim niepozornym synku sie przejechala. Ironia losu ?! Moze nie wziela pod uwage, ze on bez problemy moze na zawolanie miec sto razy ladniejsze od niej mlode kobiety, a ona juz w tym wieku nie trafi na drugiego naiwnego dzieciaczka sponsora. Pozostana jej starzy dziadkowie - to tylko kilka z nich.

Miejmy nadzieję, że takie złośliwe wpisy nie popsują narzeczonym przygotowań do ślubu. Na szczęście Agnieszka Szulim często podkreślała w wywiadach, że anonimowe komentarze internautów nie są w stanie jej urazić. Liczy się wyłącznie ze słowami krytyki od osób, na których jej zależy.

Przeczytaj także: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już wiadomo, kiedy się odbędzie oraz kto wszystko przygotuje>>