Nowy program TVN - reality show "Azja Express" - wystartuje już w jesiennej ramówce. Zapowiada się hit. Otóż w programie rywalizują ze sobą gwiazdy znane z pierwszych stron gazet - Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Renata Kaczoruk czy Łukasz Jemioł. Co więcej, show, jak sama nazwa wskazuje, rozgrywa się w azjatyckich krajach - Wietnamie, Laosie i Kambodży. A więc będzie i gwiazdorsko, i egzotycznie. Już nie możemy się doczekać!

Niedawno ekipa "Azja Express"wróciła do Polski i spotkała się niemal w komplecie na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Okazuje się, że gwiazdy show mocno się ze sobą zgrały. A prowadząca, Agnieszka Szulim, wróciła na usta wszystkich. Znów mówi się o jej nadchodzącym ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, o kampanii T-Mobile, w jakiej wystąpiła, oraz o nowej fryzurze, figurze i opaleniźnie dziennikarki.

Tymczasem Agnieszka Szulim powróciła już do pracy. W Internecie pojawiły się zdjęcia i filmiki z planu, gdzie najprawdopodobniej powstaje czołówka lub sesja promująca show "Azja Express". Szulim pozuje w studiu z egzotycznym kwiatem we włosach i w zwiewnej różowej sukni oraz w złotej sukience i wzorzystej narzutce przypominającej kimono.

Zobaczcie zdjęcia z planu w naszej GALERII