Niedawno w mediach pojawiły się zaskakujące informacje, jakoby Małgorzata Rozenek pocieszała Agnieszkę Szulim po trudnym rozstaniu. Źródłem tych plotek był fakt, że gwiazdy na prezentacji jesiennych nowości TVN siedziały obok siebie i przegadały całą imprezę.

Okazuje się jednak, że chociaż Szulim rzeczywiście jest w kontakcie z partnerką Radosława Majdana, to nie łączą ich prywatne relacje!

- Ja już sama się zgubiłam i nie wiem jak jest. Prawdę mówiąc, z Gośką się lubimy i czasami do siebie dzwonimy, faktycznie. Ale zawsze w kwestiach zawodowych. Dzwoniłam nawet do niej w tym tygodniu, czy będzie gościem w naszym programie i nawet się zgodziła, więc bardzo miło - wyznała Agnieszka Szulim w rozmowie z serwisem "TVN.pl".

Prowadząca program "Na Językach" zdradziła też, że Rozenek usiadła właśnie obok niej, bo każda gwiazda miała na imprezie przypisane miejsce!

- Z Gośką zawsze sobie lubimy usiąść i pogadać - też to czytałam, że specjalnie Małgosia usiadła obok mnie, bo byłam taka smutna. No więc na konferencji wszyscy byli rozsadzeni zgodnie z planem, więc po prostu kazali nam usiąść obok siebie. Nie zmienia to faktu, że się lubimy. Małgosia faktycznie na koniec powiedziała "Zadzwoń czasem do mnie" i myślę, że stąd powstała ta cała historia - wyjaśniła Szulim.

Chcielibyście, by obie gwiazdy zostały koleżankami także poza pracą? :)

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Szulim - Łatwiej jej przestrzegać diety, niż jeść niezdrowo!