Agnieszka Szulim wielokrotnie podkreślała, że nie odczuwa silnego instynktu macierzyńskiego i raczej nigdy nie będzie miała dziecka. Nie oznacza to jednak, że gwiazda nie jest rodzinna - a wręcz przeciwnie. Okazuje się bowiem, że Szulim jest bardzo związana ze swoimi rodzicami, którzy zapewnili jej szczęśliwe i bezpieczne dzieciństwo.

Nic więc dziwnego, że dziennikarka nie tylko nie zapomniała o przypadających wczoraj urodzinach swojego taty, ale uczciła je w wyjątkowy sposób. Agnieszka Szulim opublikowała bowiem na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z dzieciństwa, na którym czule całuje ojca.

"Dla mojego taty, który kończy dziś 63 lata, 100 lat!" - podpisała fotografię Szulim.

Gwiazda zawsze chętnie wraca do pierwszych lat swojego życia, bo mile i ciepło je wspomina.

– Dzieciństwo postrzegam jako pasmo szczęścia. Mam cudownych rodziców, którzy dali mi wszystko, co mogli. Jedynie z tego powodu mam wyrzuty sumienia, że nie mam dziecka. Bo jestem im to winna. Ale wracając do dzieciństwa, nie dość, że było szczęśliwe, to jeszcze trwałam w samozachwycie. Jak miałam siedem lat i patrzyłam w lustro, to myślałam, że jestem ideałem i wszystkie dziewczynki powinny wyglądać tak jak ja, cudowne uczucie… – wyznała w jednym z wywiadów Agnieszka Szulim.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Szulim - Ostro o hejterach: "Jak podłym trzeba być człowiekiem, żeby to robić?!"