Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w sobotę, 27 sierpnia, w Wenecji. Podczas oficjalnej części ceremonii Szulim miała na sobie piękną białą suknię z tzw. hiszpańskim dekoltem projektu polskiej markiBizuu. Agnieszka prywatnie przyjaźni się z założycielkami marki - Blanką Jordan i Zuzanną Wachowiak. Do wspaniałej sukienki dziennikarka dobrała duże materiałowe kolczyki marki Lanvin.

Jak się okazało, duet Bizuu zaprojektował również wyjątkową czerwoną sukienkę, o której potem rozpisywały się media. Agnieszka Szulim dopasowała do niej czerwony tiulowy welon ze złotym zdobieniem. A więc Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak stworzyły na ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka nie jedną, ale dwie kreacje. Każdy polski projektant marzył o tym, by ubrać dziennikarkę do ślubu, ale udało się to właśnie siostrom z Bizuu. Gratulujemy!

Czerwona suknia dla panny młodej to na pewno efektowne, ale i kontrowersyjne rozwiązanie. Dziewczyny, zdecydowałybyście się na takie ryzyko?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Oni bawili się na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka - Nergal, Ślotała, Boczarska, Kędzierski. Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]

ORAZ: Piotr Woźniak-Starak pochwalił się obrączką ślubną. Jak wam się podoba wzór?

Najnowszą kolekcję marku Bizuu obejrzysz TUTAJ>>