Program Magdy Mołek "W roli głównej" od 2007 roku wyjątkowymi wywiadami z gwiazdami. Przez 8 lat gośćmi dziennikarki były między innymi Kayah, Edyta Górniak, Irena Eris, Ewa Kasprzyk, a nawet...Sharon Stone, a każda z nich zgodziła się na rozmowę na naprawdę intymne tematy.

W nadchodzącej edycji jedną z gwiazd będzie... Agnieszka Szulim. Paniom z pewnością nie zabraknie tematów do rozmowy. Odkąd dziennikarka związana jest bowiem z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, jej życie prywatne budzi jeszcze większe zainteresowanie mediów.

Szulim nie tylko coraz chętniej pokazuje się w ubraniach najbardziej luksusowych marek, ale także z dużą większą uwagą wypowiada się na tematy związane ze swoim związkiem i osobistymi sprawami.

W rozmowie na pewno nie zabraknie więc wątku o związku pary, a także konfliktu z Dodą. Wszak nie od dziś wiadomo, że kontrowersyjna piosenkarka nie ma dobrych relacji  nie tylko z Agnieszką Szulim, ale także Magdą Mołek!.

Czy spotkanie dwóch koleżanek po fachu, które swoje pierwsze zawodowe kroki stawiały w konkurencyjnej stacji TVP będzie doskonałą okazją, aby zemścić się na wokalistce? 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Szulim - O twarzy Minge: "Sama sobie zrobiła krzywdę!"