Życie uczuciowe Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy od dawna budzi zainteresowanie mediów. Agnieszka Więdłocha ma na koncie roczny związek z młodszym o niespełna dekadę Maciejem Musiałem. Przez jakiś czas spotykała się również z Sebastianem Fabijańskim. Z kolei Antoni Pawlicki  jakiś czas temu spotykał się z Marią Stefańską.

Prawdopodobnie od zeszłorocznych wakacji Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są razem. Para poznała się w 2008 r. na planie serialu Czas Honoru, ale ich związek nie przerodził się wówczas w nic poważnego. Od kilku miesięcy aktorzy znów spędzają ze sobą więcej czasu. Dziś mówi się nawet o ich zaręczynach! Para jak na razie nie potwierdza żadnych informacji, a wszelkie sprawy dotyczące życia prywatnego pragnie zachować dla siebie.

Zobacz: AGNIESZKA WIĘDŁOCHA Znowu spotyka się z Antonim Pawlickim?

Zakochani pierwszy raz pokazali się publicznie w maju tego roku na pokazie nowej kolekcji sportowej marki 4F. Zarówno Agnieszka, jak i Antoni nie wypowiadają się jednak na temat łączącej ich relacji. Zaledwie wczoraj mieliśmy okazję po raz pierwszy widzieć, jak zakochani wspólnie pracują.

Zobacz: AGNIESZKA WIĘDŁOCHA I ANTONI PAWLICKI Zaręczyli się!

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki byli jednymi z gości Festiwalu Stolica Języka Polskiego. Para wspólnie czytała wiersze Bolesława Leśmiana. Towarzyszyli im również Krystyna Czubówna, Zofia Kucówna oraz Jerzy Trela.

Już niedługo będziemy mogli również zobaczyć parę na szklanym ekranie. Zakochani zagrają razem w serialu Komisarz Alex, a pierwsze odcinki z ich udziałem zobaczymy tuż po wakacjach.