Piękna i zdolna aktorka każdą wolną chwilę poświęca na relaks. Dba o zdrową dietę i systematycznie ćwiczy.  uwielbia nie tylko dobre książki i kino, lecz także masaże i zabiegi.  


GODZINA 5.00

Lubię długo spać i po przebudzeniu jeszcze chwilę leżeć w łożku. Mój idealny dzień to taki, który zaczyna się leniwie, a ja nie muszę się nigdzie spieszyć. Dlatego często kilka razy przestawiam budzik, a później... spóźniam się albo pędzę jak szalona, by nadrobić czas. Niestety, jeśli jadę na plan, często muszę wstać już o 5 rano. Wtedy daję sobie pół godziny do wyjścia z domu. Biorę szybki prysznic, myję twarz w lodowatej wodzie i suszę włosy, czego szczerze nie znoszę. Nakładam na twarz krem, na ciało – balsam i spryskuję się ulubionymi perfumami. W tym czasie parzy się kawa, bez której nie wyobrażam sobie poranka – lubię jej zapach z rana. Wcześniej wypijam szklankę wody z cytryną i już jestem gotowa, by zmierzyć się z nowym dniem.

GODZINA 8.00

Przed nagraniami załatwiam jeszcze wiele spraw. Odpisuję na maile, kontaktuję się ze swoją agentką, aby omówić najważniejsze kwestie. Nauczyłam się nie zostawiać tego na później, tylko wykorzystywać każdą wolną chwilę. Dzięki temu po powrocie do domu wiem, że mogę odpocząć i robić to, na co mam ochotę.

GODZINA 8.30

Czas na śniadanie. To mój ulubiony posiłek w ciągu dnia, zawsze go celebruję. Odkąd dostaję pod drzwi świetne cateringowe jedzenie z firmy Body Chief, jestem szczęśliwa, bo nie muszę myśleć o gotowaniu. Mam też pewność, że jem zdrowo.

GODZINA 10.00

W przerwach między ujęciami czytam  (zawsze noszę w torebce jakąś książkę). Ostatnio skończyłam „Cud" Ignacego Karpowicza. Słucham też muzyki mojej ukochanej Niny Simone. Gdy tylko mam wolny czas, uczę się tekstów i przygotowuję do ról. W domu robię to, sprzątając, bo będąc w ruchu, lepiej zapamiętuję tekst. Pamięć ciała bardzo w tym pomaga.

GODZINA 12.00

Jeśli mam chwilę w ciągu dnia, często wychodzę do kina lub do Muzeum Narodowego. Czasem stawiam na relaks i odwiedzam klinikę Le Spa. Lubię to miejsce, korzystam tam z zabiegów, masaży i robię manikiur. Cenię ten czas, który jest tylko dla mnie. 

GODZINA 14.00

Pora na obiad. W cateringu korzystam z menu wegetariańskiego z dodatkiem ryb i owoców morza. Po południu zawsze dzwonię do mamy i przyjaciół. Często rozmawiamy o rzeczach mało ważnych, ale bardzo przyjemnych. 

GODZINA 18.00

To moja pora treningu. Najczęściej biegam, a gdy pogoda jest kiepska, chodzę na siłownię. 
Po takim wysiłku fizycznym zjadam lekką kolację i odpoczywam.

GODZINA 21.00

Czas na dobry film. Mój ulubiony to „Łowca androidów". Takie kino skutecznie mnie odstresowywuje. Póżniej relaksuję się w kąpieli i idę spać.