Agnieszka Więdłocha to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Za sprawą związku z popularnym aktorem i roli w filmie "Planeta Singli 2" oraz "Planeta Singli 3", który wejdzie na ekrany kin w walentynki 2019, jest o niej nieustannie głośno w mediach. Nic nie wskazuje też na to, żeby miało się to wkrótce zmienić. W jakich jeszcze zagrała filmach? Czy wzięła ślub z Antonim Pawlickim? Ile ma wzrostu? Odpowiedzi na te i inne pytania do sprawdzenia poniżej.

Agnieszka Więdłocha - wiek, wzrost

Agnieszka Więdłocha przyszła na świat 12 stycznia 1986 roku w Łodzi. W 2018 roku skończyła więc 32 lata. Ile wzrostu ma aktorka? Choć może się to wydawać dość zaskakujące, jest to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł przez internautów odnośnie tej gwiazdy. Z jej profilu w popularnym serwisie filmowym wynika, że Agnieszka Więdłocha mierzy 165 cm.

Agnieszka Więdłocha - partner, mąż (?)

Agnieszka Więdłocha nie lubi zdradzać publicznie zbyt wielu szczegółów ze swojego życia osobistego. Jej związek z kolega z branży, Antonim Pawlickim owiany jest więc sporą tajemnicą. Pod koniec października pojawiły się plotki o tym, że para wzięła ślub. Wszystko przez noszone na ich palcach obrączki, których dopatrzyli się paparazzi. Gwiazda na razie odmawia komentarza na ten temat.

Agnieszka Więdłocha - filmy

Agnieszka Więdłocha jest absolwentką szkoły muzycznej, a także Łódzkiej Szkoły Filmowej. Karierę aktorki rozpoczęła w 2008 roku. od występów w szkolnych etiudach. Największy rozgłos dały jej roli w filmie "Planeta Singli", "Po prostu przyjaźń", "Kobieta sukcesu" i serialu "Czas honoru". 

Agnieszka Więdłocha - Instagram

Agnieszka Więdłocha należy do grona gwiazd, które nie są szczególnie aktywne w mediach społecznościowych. Na profilu aktorki na Instagramie (agnieszka.wiedlocha.official) regularnie pojawiają się jednak zdjęcia i filmiki związane ze wszystkimi aspektami jej życia zawodowego.

Agnieszka Więdłocha kiedyś i dziś - stare i nowe zdjęcia aktorki znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: PAWLICKI I WIĘDŁOCHA wzięli ślub w tajemnicy?! Zdradziły ich...