O zaręczynach Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego mówi się już od ponad roku. Nie od dziś wiadomo bowiem, że para popularnych i utalentowanych aktorów darzy się ogromnym uczuciem. Już w tamtym roku na palcu Agnieszki pojawił się nowy pierścionek, który dał początek wielu spekulacjom. W mediach plotkarskich od razu pojawiły się doniesienia na temat ewentualnych zaręczyn pary. Ani Agnieszka, ani Antoni nie kwapili się jednak, aby potwierdzić te plotki. A jaka jest prawda? Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są faktycznie zaręczeni? Wiemy!

ZOBACZ: FILIP CHAJZER został ojcem! Znamy PŁEĆ i IMIĘ dziecka

Agnieszka Więdłocha zaręczona z Antkiem Pawlickim?

Podczas konferencji prasowej filmu „Kobieta Sukcesu”, w którym Agnieszka Wędłocha gra główną rolę, udało nam się porozmawiać z gwiazdą. Nasz reporter, Oscar Dąbkowski, zapytał aktorkę, czy ta faktycznie jest już po zaręczynach z Antkiem Pawlickim. I Agnieszka na co dzień nie lubi opowiadać o sowim życiu prywatnym, to jednak da nas zrobiła wyjątek ;-)

Jak to jest zatem z tymi zaręczynami? Faktycznie się już odbyły, czy może Agnieszka czeka jeszcze na upragniony pierścionek zaręczynowy…? Zobaczcie nasz materiał WIDEO i przekonajcie się sami: