Życie uczuciowe Agnieszki Więdłochy od dawna budzi spore zainteresowanie dziennikarzy tabloidów. Najgłośniej komentowano w nich oczywiście jej roczny związek z młodszym o niespełna dekadę Maciejem Musiałem.

Po rozstaniu z gwiazdorem serialu "Rodzinka.pl" Więdłocha na krótko związała się z Sebastianem Fabijańskim, jednak i ta znajomość nie okazała się zbyt trwała.

- Sebastian zabierał ją na romantyczne wypady w góry, ale to był tylko przelotny romans - zdradził w rozmowie z "Faktem" znajomy aktorki.

Teraz okazuje się, że Agnieszka Więdłocha od jakiegoś czasu znowu spotyka się z... Antonim Pawlickim! Para poznała się ponad dwa lata temu, gdy aktor był jeszcze związany ze swoją poprzednią partnerką, Marią Stefańską. Więdłocha i Pawlicki spotykali się po jego rozstaniu z dziewczyną, jednak wtedy ich związek nie przerodził się w nic poważnego.

Od kilku miesięcy aktorzy znowu jednak spędzają ze sobą więcej czasu i wygląda na to, że tym razem połączyła ich silniejsza więź.

- Romansują ze sobą od wakacji. Po raz pierwszy pokazali się razem wśród kolegów na jednym z festiwali muzycznych i nie szczędzili sobie czułości. Antek stracił dla niej głowę i przebąkiwał coś nawet o tym, że chciałby się jej oświadczyć. Agnieszka ucieka jednak od zobowiązań i wolałaby nie podejmować takich deklaracji - zdradził w rozmowie z "Faktem" wspólny znajomy Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego.

Trzymamy za nich kciuki!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Więdłocha - Znowu zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie?