Na początku tego roku media obiegła informacja, że związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka po prawie czterech latach przeszedł do historii po prawie czterech latach. O ich rozstaniu plotkowano już wcześniej. Mówi się jednak, że oboje konsekwentnie wszystkiemu zaprzeczali z uwagi na lukratywne kontrakty reklamowe.

Od tego czasu aktor ułożył już sobie życie z nową wybranką. Jest nią jego koleżanka ze studiów, znana m.in. z występu w Tańcu z gwiazdami, Sylwia Juszczak.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak po raz pierwszy oficjalnie razem [ZDJĘCIA]

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z tych osób, które nie komentują informacji dotyczących życia prywatnego. Aktorka konsekwentnie milczy i nie reaguje na żadne medialne zaczepki. Jednak ostatnio coś się zmieniło.

Gwiazda była jednym z gości specjalnego koncertu z przebojami Franka Sinatry, który odbywał się w Operze Leśnej w Sopocie. Agnieszka Włodarczyk wystąpiła na jednej scenie z tak znakomitymi artystami, jak Kuba Badach, Katarzyna Cerekwicka, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau, Sławek Uniatowski, Zbigniew Wodecki i Łukasz Zagrobelny .

W trakcie pobytu nad polskim morzem paparazzi wykonali intrygujące zdjęcia. Agnieszka Włodarczyk okazuje sobie na nich czułość ze Sławkiem Uniatowskim. W mediach społecznościowych aktorka nie zdementowała doniesień, że z przystojnym wokalistą łączy ją coś więcej niż tylko przyjaźń. Co więcej, jak nigdy zamieściła zdjęcie z nim, które skomentowała:

Próba w Operze Leśnej:)
Zapraszamy dzisiaj na piękny koncert "Tribute to Frank Sinatra" :)
A ze mną niezwykle zdolny i przystojny Sławek Uniatowski :*

Czy to oznacza, że Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski to nowa para w polskim show-biznesie? Czas pokaże.

 PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk i Sylwia Juszczak: była i aktualna dziewczyna Mikołaja Krawczyka na jednej imprezie [ZDJĘCIA]