Agnieszka Włodarczyk i DJ Adamus poznali się na planie "Twoja twarz brzmi znajomo". Na początku znajomości nie myśleli o współpracy. Kilka dni temu para zaprezentowała wspólny utwór! "Such a Shame" to nowoczesna produkcja, cover zespołu Talk Talk. Skąd pomysł na wspólny utwór?

Okazuje się, że Agnieszka Włodarczyk i DJ Adamus urodzili się tego samego dnia! Tak narodziła się myśl  wspólnym świętowaniu i z tej okazji para postanowiła nagrać piosenkę! Muzycy wykonają utwór na żywo podczas wielkiej urodzinowej imprezy w Klubie Capitol w Warszawie już najbliższą sobotę. 

- Mam taką zasadę, że lubię pracować w studiu z osobami, z którymi znam się prywatnie, a nawet przyjaźnię się. Z Agnieszką nie planowaliśmy współpracy. Na początku były luźne rozmowy o życiu, muzyce oraz zamiłowaniu do Tajlandii i tajskiej kuchni. Kiedy okazało się, że urodziliśmy się tego samego dnia, było wiadomo, że trzeba zrobić wspólną imprezę urodzinową. Muzyka pojawiła się w tym wszystkim w sposób naturalny - powiedział DJ Adamus.

Miejmy nadzieję, że ten muzyczny duet nie poprzestanie na jednym kawałku! 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk - Rezygnuje z aktorstwa?!