Już dziś finał Azja Express. Jak gwiazdy zachęcają do obejrzenia ostatniego odcinka show TVN?

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska już dziś będą walczyć o wygraną w programie Azja Express. Tymczasem ostatnio postanowiły sprawdzić, czy w Warszawie jest łatwo złapać... autostop. Tym samym finalistki show TVN postanowiły odświeżyć swoją azjatycką przygodę, którą przeżywały w wakacje.

POLECAMY: AZJA EXPRESS Znamy wszystkich finalistów show TVN!

Przyjaciółki i aktorki po udziale w show TVN, poczuły chyba niedosyt podróżowania bez biletu. Dwa dni temu Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska postanowiły bowiem pojechać na wywiad w stolicy... autostopem!

Finalistki Azja Express musiały dostać się z Wawra na Mokotów, wykonując przy tym kilka zadań: przejechać przez dwa mosty, zmienić środek transportu minimum dwa razy, przejechać obok Stadionu Narodowego i zaśpiewać piosenkę, która kojarzyła im się z udziałem właśnie w programie Azja Express. Brzmi znajomo?

ZOBACZ: AGNIESZKA WŁODARCZYK I MARIA KONAROWSKA jak bliźniaczki. Gwiazdy się do siebie upodabniają? [ZDJĘCIA]

Na wykonanie zadania Włodarczyk i Konarowska dały sobie 100 minut i musiały przejechać około 20 kilometrów. Jak widać, azjatyckie przyzwyczajenie odcisnęły na aktorkach duże piętno. Kto bowiem porywałby się na tak karkołomne zadanie, mając do dyspozycji taksówki i wygodne środki komunikacji?! Oraz znacznie więcej niż dolara w kieszeni?

HOT NEWS: FINAŁ AZJA EXPRESS Iza Miko i Leszek Stanek: Żałujemy niektórych swoich zachowań. Nic nie było udawane!

Czy Agnieszce i Marysi udało się wykonać wszystkie zadania? Czy dotarły na metę przed wyznaczonym czasem? Sprawdźcie w naszym WIDEO:

Myślicie, że aktorkom równie dobrze pójdzie dzisiejszego wieczoru podczas finałowego odcinka Azja Express? Ten w telewizji TVN już dziś o 21.30. Będziecie oglądać?

A tymczasem poznajcie program Azja Express od kulis [TYLKO U NAS]: