Mikołaj Krawczyk przez siedem lat związany był z aktorką Anetą Zając. Para ma dwójkę dzieci - synków Roberta i Michała. Na początku 2012 roku świat show-biznesu obiegła plotka, że para nie jest już razem. Te informacje wkrótce się potwierdziły.

Jakiś czas później media doniosły, że Krawczyk związał się z koleżanką z planu "Pierwszej Miłości" - Agnieszką Włodarczyk. Gdy tylko potwierdzili łączące ich uczucie, szybko okrzyknięto ich najbardziej sensacyjną parą w polskim show-biznesie. Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk chętnie pokazywali się razem na imprezach branżowych, nie kryli się z uczuciem. Jednak rok temu pojawiły się pierwsze informacje, że para przeżywa poważny kryzys. Choć aktorzy zaprzeczali medialnym doniesieniom, tabloidy nie dawały im spokoju i uważnie śledziły każdy ich krok. 

Na początku tego roku w końcu wyszło na jaw, że związek Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk rzeczywiście należy do przeszłości. Aktorzy rozstali się już w zeszłoroczne wakacje. Krawczyk praktycznie zniknął z mediów, a Włodarczyk wyjechała do Azji nagrywać show "Azja Express". Niedawno pojawiły się plotki, że aktor zakochał się w dawnej koleżance ze studiów, aktorce Sylwii Juszczak. Para potwierdziła swój związek dopiero dwa miesiące temu, pokazując się razem na premierze książki "Kalicińscy od kuchni". Jak na razie są bardzo ostrożni w kontaktach z mediami. Oboje mają bagaże doświadczeń i chcą spokoju dla swoich dzieci (Krawaczyk ze związku z Anetą Zają, a Juszczak z byłym mężem).

Kilka dni temu Sylwia Juszczak i Agnieszka Włodarczyk gościły na tej samej warszawskiej imprezie - IMS Warsaw Fashion Week.Mimo że wzięły udział w tym samym wydarzeniu, to jednak nawet się nie spotkały. Otóż Agnieszka wystąpiła w porannym pokazie, a Sylwia dopiero w wieczornej gali głównej, zamykającej imprezę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: IMS Warsaw Fashion Street 2016 Włodarczyk, Cichopek, Majewski i inne gwiazdy na wybiegu razem z dziećmi [DUŻO ZDJĘĆ]>>